Український Освітній Центр РеформГоловна | Історія | Проекти | Інформаційні Ресурси | Контакти


Проекти українського освітнього центру реформ


Український освітній центр реформ є переможцем багатьох конкурсів на проведення інформаційних кампаній (три з них - у співпраці з іншими НДО). Нами було отримано гранти від АМР США, Фундації Чарльза Стюарта Мотта, Національного фонду демократії, Програми розвитку ООН та багатьох інших донорів.

На сьогодні УОЦР виконує три глобальних проекти - Українську освітню програму реформ (за грантом від АМР США) та освітній радіосеріал "Життя відстанню у десять хвилин" (за грантом від Фундації Чарльза Стюарта Мотта).

УОЦР має на меті поширення актуальної інформації з питань реформування серед громадян України, недержавних організацій, державних службовців та працівників державних установ.

В освітньому радіосеріалі "Життя відстанню у десять хвилин" УОЦР здійснює популяризацію ідей громадянського суспільства, становлення та розвитку місцевих громад через ситуації реального повсякденного життя.

„Vox Populi” („Голос громадськості”) має на меті забезпечення інформування населення України, посадових осіб місцевої влади та працівників державних установ про сутність територіальної реформи в Україні, розуміння громадськості адміністративно-територіальної реформи в Україні та усвідомлення громадянами і посадовими особами місцевої влади необхідності проведення територіальної реформи та її позитивних наслідків.Наші проекти та партнери:

Матеріали на економічні та соціальні теми Професійні відповіді на професійні питання